Listina z roku 1239
Stanětice
 Dnes je středa 01.02.2023, svátek má Hynek
Stránky již shlédlo 1165532 lidí. Dnes 235 návštěvníků.

Akce3.10.2015  - O Pohár obecního úřadu Chodov


O Pohár obecního úřadu ChodovSmíšené družstvo SDH Oprechtice a SDH Stanětice se zúčastnilo 13tého ročníku "O Pohár obecního úřadu Chodov".

Již třináctý ročník soutěže o pohár starosty obce Chodov se konal první říjnovou sobotu na fotbalovém hřišti v Chodově. Soutěžící prokazovali své dovednosti v disciplíně požární útok-dospělí s jednotnou požární stříkačkou na nástřikové terče.

Na soutěž dorazilo šest týmů mužů (Chodov, Pocinovice A+B, Trhanov, Tlumačov a naše družstvo) a také jedno družstvo žen (Chodov).
Okrsek Zahořany reprezentovali mladí členové SDH Oprechtice a Stanětice, kteří se spojili pod hlavičkou SDH Oprechtice, aby mohli společnými silami reprezentovat okrsek na podobných soutěžích v rámci celého okresu.

Místní specialitou soutěže je, že u druhých pokusů útoků si každý závodník vylosuje jinou pozici, než kterou při útoku obyčejně zastává. Každý tým se snažil předvést co nejlepší výkon, což dosvědčují i sekundové rozestupy mezi prvními třemi místy. První místo v kategorii mužů i žen obsadili domácí družstva z Chodova. Druhé místo vybojoval Tlumačov a třetí naše smíšené družstvo.

Soutěž byla zpestřena disciplínou "lovení kapra", kdy byla do kádě vhozena láhev dobrého moku a zástupci všech týmů se najedou snažili láhev najít a vytáhnout - úspěšným lovcem se stal Pepa Hoffmann.

» Fotogalerie na www.fotolov.estranky.cz
» Video

vloženo: 7.9.2015  

 

Stanětické nej...

Kostel a socha sv. Kunhuty
Koupaliště
Dvůr
Škola
Víceúčelové zařízení
Listina z roku 1239
Prof. JUDr. Jiří Hoetzel
Jakub (Jack) Flor
Jiří Šlégl
Božena Němcová ve Staněticích
Hasičská kronika 1880 - 1961
Kronika obce 1925 - 1974

Odběr novinek | RSS | Mobilní verze | Přihlásit se | Mapa stránek

Stanětice ©