Listina z roku 1239
Stanětice
 Dnes je sobota 25.05.2024, svátek má Viola
Stránky již shlédlo 1351160 lidí. Dnes 167 návštěvníků.

Mladí hasičiBělá CUP - noční soutěž

Bělá CUP - noční soutěžNaše družstvo se zúčastnilo první noční soutěže v požárním útoku

Vedoucí vzali své svěřence na noční soutěž do Horní Bělé (okres Plzeň Sever). Nadšení dětí, když se dozvěděli o této soutěži, bylo tak velké, že vedoucí to utvrdilo ve svém přesvědčení. Byla to první zkušenost s noční soutěží v kategorii mladých hasičů, proto byly velké obavy na místě.
Začátek soutěže byl kolem 19 hodiny, první rozběhy patřily kategorii přípravka, jelikož nejmenší šli brzy spát. Naše kategorii - starší přišla na řadu až kolem o 22 hodiny, tma byla již pěkná a děti to nadchlo ještě víc. Tým se nám dokonale semknul a pracoval jako hodinky.
První pokus byl proveden skoro bez chyby, zadní pozice měli drobet problém. Rezi neměla naší mašinu (pořadatel dodal jednotné PS12) tak byla chvílema nejistá, hoši u kádě neviděli úplně nejlíp, takže košík spadl z ruky, ale oprava se podařila Kikimu a voda byla okamžitě.
Druhý pokus byl lepší a čas se vydařil.
Hned po druhém útoku se tým rozdělil, Reza s doprovodem vedoucí následovala na pohotovost do fakultní nemocnice v Plzni se zraněním kolene. Naštěstí koleno bylo jen pohmožděno a noční návštěva na pohotovosti dopadla dobře.
Tým si odvezl nové zkušenosti a zážitky z útoku v nočních hodinách, 15. místo (což na náš "mladý" tým je skvělé). Další ročník tohoto memoriálu zkusíme nevynechat, protože tady to stálo opravdu za to!!


vloženo: 6.7.2017  

 

Stanětické nej...

Kostel a socha sv. Kunhuty
Koupaliště
Dvůr
Škola
Víceúčelové zařízení
Listina z roku 1239
Prof. JUDr. Jiří Hoetzel
Jakub (Jack) Flor
Jiří Šlégl
Božena Němcová ve Staněticích
Hasičská kronika 1880 - 1961
Kronika obce 1925 - 1974

Odběr novinek | RSS | Mobilní verze | Přihlásit se | Mapa stránek

Stanětice ©