Listina z roku 1239
Stanětice
 Dnes je pondělí 11.12.2023, svátek má Dana
Stránky již shlédlo 1281490 lidí. Dnes 78 návštěvníků.

Mladí hasičiOkresní kolo Plamen

Okresní kolo PlamenDalší ročník za námi

Letos se okresní kolo hry Plamen konalo na stadioně v Horšovském Týně.

Složení týmu: Kiki a Adri Hrbáčkojc, Reza Veberová, Zdenda Štengl, Venca a Jarda Kohelojc a Ali Voráček. Naše družstvo kvůli dvoum svěřencům jsou zařazeni celý ročník do kategorie starší i přesto, že průměrně je náš "malý" tým v kategorii mladších.
Během roku si děti prošli ZPV, útokem CTIF, PO očima dětí, zimním a podzimním setkání a mnoho jinými akcemi, které se započítávají do celoroční činnosti pro vyhodnocení ročníku. Na stadioně na ně čekaly štafety a požární útok. Výkony našich mladých se vyhodnotily velmi kladně, disciplýny zvládly všechny bez větších potíží, až na požární útok. Ten se nám podařil až na třetí pokus (druhý se nezapočítal, kvůli chybě na terčích).

Během dne se vyhonotilo také PO očima dětí 2017. Zde se i naši umístili na prvních příčkách - Zdenda (L2) a Týna(DT2). Tím si zajistili postup na kraj.

Během dne se u družstva vyměnili vedoucí, první etapu (prezence, štafeta CTIF, štafeta dvojic) zvládl Marek, který ale musel odjet. Poté si děti vzala do parády Aneta a provedla je druhou etapou (štafeta 4x60, požární útok a vyhodnocení). Ta nemohla mít děti celý den, protože se angažovala na prezenci a jako rozhodčí disciplýny štafety CTIF. A pak že se to nedá zvládnout, jsme malý, ale šikovní!


vloženo: 6.7.2017  

 

Stanětické nej...

Kostel a socha sv. Kunhuty
Koupaliště
Dvůr
Škola
Víceúčelové zařízení
Listina z roku 1239
Prof. JUDr. Jiří Hoetzel
Jakub (Jack) Flor
Jiří Šlégl
Božena Němcová ve Staněticích
Hasičská kronika 1880 - 1961
Kronika obce 1925 - 1974

Odběr novinek | RSS | Mobilní verze | Přihlásit se | Mapa stránek

Stanětice ©